Marka Değeri

  • 30 Yıllık Tecrübe
  • Değer Katan Markalar
  • Mutluluğun Temeli

Sağlam İnşaat olarak 30 yılı aşkın tecrübemiz ile konut ya da ticari proje ayırt etmeksizin çevreye duyarlı ve yaşam odaklı projelere imza atıyoruz. Gelişen teknoloji ile birlikte kendimizi her gün yenileyip  geliştirerek kaliteli projeler ile başarı çizgimizi bozmadan devam ettiriyoruz. Sahip olduğumuz projeleri 30 yılı aşkın süredir olduğu gibi azim ve istikrarla çalışmakta, müşteri memnuniyetini ise her zaman ön planda tutmaktayız.

Çalıştığımız bütün projelerde hizmet kalitemizi ve tecrübemizi kullanarak, sektörümüzdeki kaliteli iş anlayışı, sahip olduğumuz referanslar ile güvenilirliğimizi kanıtlıyoruz. Bu sayede kaliteli bir hizmet sunmanın tecrübesi ile başarımızın haklı gururunu yaşıyoruz. İstanbul’a değer katan ve çehresini değiştiren projelere imza atıyoruz. Çünkü, markalı konutun kazandırdığını biliyoruz.

Sadece inşaat yapmak marka olmak için yeterli değildir. İnovasyon, gelişen ve gelişmekte olan ülkeler için yüksek önem taşıyan bir kavram olmuştur. Bu yüzden projelerimize kaliteli sosyal yaşam anlayışını getirerek inovatif bir tutuma sahip oluyoruz. Ekonominin en can alıcı sektörü olan inşaat sektörü, inovasyondan etkilenmesi gereken en önemli sektörlerdendir. Bu sebeple iş anlayışımızda, gelişen rekabet koşullarında bizi her daim bir adım öne taşıyacak yeniliklere yer vermekteyiz.

0

Mutlu Aile

0

Proje

0

Çalışan